Příměstské tábory

Program

Hlavní náplní tábora je stavba a programování robota. Tomu se budou děti věnovat intenzivně (cca 3-4 hodiny denně). Naším pomocníkem je LEGO Mindstorms EV3, které je uzpůsobené dětem od 9 let věku. Proto je také náš tábor otevřen všem zájemcům od 9 do 15 let.

Na programování budou děti rozděleny dle schopností a znalostí do skupin po max. 3 dětech na robotickou sadu.

Ve volných chvílích budou mít k dispozici společenské hry, pro odreagování pro ně budou připraveny hry a soutěže na školním hřišti.

Robotika, volnočasové aktivity, hry a výlety jsou vždy provázány jednotným tématem.

Jak se přihlásit

Přihlášky na příměstské tábory přijímáme prostřednictvím online formuláře. Najdete ho zde, na našich webových stránkách, jakmile přihlašování spustíme.

Turnusy

Letní tábory 2017 máme úspěšně za sebou a právě pro vás chystáme tábor podzimní.

Informace o táborech pro rok 2018 zde uveřejníme začátkem nového roku.

Kdy a kde

Pondělí až pátek, 8:00 – 16:00.

ZŠ Drtinova, Praha 5 – školu najdete hned za NC Nový Smíchov. Vstup do školy při příchodu a odchodu je možný skrze vedoucí tábora – pro bezpečnost dětí vstupní dveře přes den zamykáme.

Vedoucí

Tomáš – vystudovaný a zkušený učitel IT na základní škole. Bude mít na starosti především robotický program. Je také zdravotníkem s platnou licencí a postará se, aby se nikomu nic nestalo.

Lenka – má dlouholetou praxi s dětmi od 4 do 15 let věku. Bude mít na starosti odpočinkový, nerobotický program (hry, tvoření, soutěže aj.).

Asistent – na každém táboře, kde je 13 a více dětí, je přítomný také další člen našeho týmu, který je k ruce oběma z vedoucích. Má na starosti hladký průběh veškerého programu – jeho úkolem je, aby všichni věděli, co mají dělat, a aby se nikdo nenudil.

Cena

3500 Kč

Cena zahrnuje celodenní program (8-16 hod), zapůjčení robotické sady a notebooku, pitný režim, obědy, doplňkové materiály a upomínkové předměty.

Máte vlastního robota a notebook a vezmete si je na tábor? Pak nabízíme slevu – Vaše cena je 2500 Kč.