Příměstské tábory 2018

Pojďte s námi objevovat!

Máme pro vás připravené 3 varianty táborů. Každý z nich je jiný, ale jedno mají společné. Během každého z táborů máte možnost objevovat svět, ať už ten reálný anebo fiktivní. Připraveni na dobrodružství?

Cesta kolem světa

Turnusy:

I.   30. 7. – 3. 8.        ZŠ Drtinova, Praha 5

 • Poslední volná místa na robotiku!

II.  13. 8. – 17. 8.      ZŠ Drtinova, Praha 5

Varianty tábora Cesta kolem světa probíhají současně. Zvolenou variantu prosím označte v přihlášce.

Cesta kolem světa – ROBOTIKA

Již tradiční tábor s robotikou a programováním. Individuální program, který kopíruje pokročilost a zájmy dětí ve skupině. Hlavní – robotická část programu je doplněna o společné aktivity a celotáborovou hru, tentokrát tematicky zasazenou do Cesty kolem světa*.

Pro všechny od 9 do 15 let.

Cena 3500,-
Zahrnuje celodenní program (8-16 hod), zapůjčení robotické sady a notebooku, výlet, pitný režim, obědy, pojištění, lektory, doplňkové materiály a upomínkové předměty.
Máte vlastního robota a notebook a vezmete si je na tábor? Pak nabízíme slevu – Vaše cena je 2500 Kč (prosíme o uvedení této informace do poznámky v přihlašovacím formuláři).

Cesta kolem světa – HRY A POZNÁVÁNÍ

Tábor plný her, tvoření a poznávání. Za pomoci mnoha aktivit a LEGO Architecture se budeme dozvídat o světě a jeho zajímavostech. Hlavní část programu je doplněna o společné aktivity a celotáborovou hru, tentokrát tematicky zasazenou do Cesty kolem světa*.

Pro všechny od 6 do 12 let.

Cena 2500,-
Zahrnuje celodenní program (8-16 hod), materiály, výlet, pitný režim, obědy, pojištění, lektory a upomínkové předměty.

Jak je to s roboty a robotikou?

Hlavní náplní tábora je stavba a programování robota. Tomu se budou děti věnovat intenzivně (cca 3-4 hodiny denně).
Naším cílem je, aby si děti z tábora odnesly nejen spoustu zábavy a zážitků, ale také nové znalosti a vědomosti. Konkrétní programy, které budou děti tvořit, se mohou na jednotlivých turnusech lišit – každý turnus je po stránce robotiky a programování přizpůsoben zájmu a pokročilosti dětí.
Na programování budou děti rozděleny dle schopností a znalostí do skupin po max. 3 dětech na robotickou sadu.

Co potřebuji s sebou?
 • lahev na pití
 • přezuvky
 • oblečení dovnitř i na hřiště
 • v den výletu Lítačku/průkazku MHD
Pokémon

Turnusy:

I.     9. 7. – 13. 7.                     III.    6. 8. – 10. 8.

II.    23. 7. – 27. 7.                  IV.    20. 8. – 24. 8.

POKÉMON GO CAMP

Takový tábor-netábor. Ideální pro toho, koho baví lovení Pokémonů, nebo toho, koho to jen láká a zatím neměl příležitost to zkusit. Během tábora se vydáme na 5 výletů po Praze a okolí a budeme lovit, co to dá. Předávkovým místem pro nás bude stanice metra Florenc, odkud ráno vyrazíme a kde se vždy odpoledne rozloučíme. Tábor vede jeden z nejlepších trenérů Pokémonů v ČR (a možná i mimo ni).

Pro všechny od 8 do 18 let.

Cena 1500,-

Zahrnuje celodenní program (cca 8-16 hod), materiály, možnost využití našeho mobilního internetu, pojištění, lektory a upomínkové předměty.

Vzhledem k principu tábora bohužel nemůžeme zajistit obědy. Je možné nosit si obědy ve formě svačin či je možnost koupit si něco cestou.

Co potřebuji s sebou?
 • svačinu, oběd, pití
 • mobil/tablet na chytání Pokémonů
 • oblečení dle aktuálního počasí – budeme chodit na výlety
 • Lítačku/průkazku MHD/jízdenky (2 x 1,5 hod/den)
Jak se přihlásit
 1. Vyplňte prosím přihlášku Vámi u zvoleného tábora.
 2. Spolu s přihláškou prosíme o zaslání rezervačního poplatku (tj. asi 15 % z ceny tábora) na účet 115-3033800227/0100. Do poznámky prosím uvěďte jméno dítěte/dětí, které přihlašujete.
 • Cesta kolem světa – Robotika ………………… 500 Kč
 • Cesta kolem světa – Hry a poznávání …….. 400 Kč
 • Pokémon Go Camp ………………………………. 200 Kč

Po obdržení přihlášky a rezervačního poplatku Vám zašleme na uvedený e-mail potvrzení spolu s fakturou za rezervační poplatek.

Rezervační poplatek je nevratný. Jeho výše Vám bude odečtena od faktury s doplatkem za tábor (tu obdržíte v první polovině června).

Turnusy

Cesta kolem světa

 • 30. 7. – 3. 8.        ZŠ Drtinova, Praha 5
 • 13. 8. – 17. 8.      ZŠ Drtinova, Praha 5

Obě výše uvedené varianty tábora budou probíhat současně – každá skupina bude ve vlastní místnosti a budou mít společnou celotáborovou hru.

Pokémon Go

 • 9. 7. – 13. 7.
 • 23. 7. – 27. 7.
 • 6. 8. – 10. 8.
 • 20. 8. – 24.8.
Vedoucí

Tomáš – hlavní vedoucí. Vystudovaný a zkušený učitel IT na základní škole. Bude mít na starosti především robotický program. Je také zdravotníkem s platnou licencí a postará se, aby se nikomu nic nestalo.

Lenka – hlavní koordinátorka. Má dlouholetou praxi s dětmi od 4 do 15 let věku. Bude mít na starosti odpočinkový, nerobotický program (hry, tvoření, soutěže aj.).

Praktikant – na každém táborech bude přítomný také další člen našeho týmu, který je k ruce oběma z vedoucích. Má na starosti hladký průběh veškerého programu – jeho úkolem je, aby všichni věděli, co mají dělat, a aby se nikdo nenudil.

Není tu to, co potřebuji vědět

Zapomněli jsme na něco důležitého? Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás zajímá.