Příměstské tábory

Turnusy

24.-28. července

14.-18. srpna

Kdy a kde

Pondělí až pátek, 8:00 – 16:00.

ZŠ Drtinova, Praha 5 – školu najdete hned za NC Nový Smíchov. Vstup do školy při příchodu a odchodu je možný skrze vedoucí tábora – pro bezpečnost dětí vstupní dveře přes den zamykáme.

Program

Hlavní náplní tábora je stavba a programování robota. Tomu se budou děti věnovat intenzivně (cca 3-4 hodiny denně). Naším pomocníkem je LEGO Mindstorms, které je uzpůsobené dětem od 9 let věku. Proto je také náš tábor otevřen všem zájemcům od 9 do 15 let.

Na programování budou děti rozděleny dle schopností a znalostí do skupin po max. 3 dětech na robotickou sadu. Tematicky navážeme na letošní First Lego League, které bylo v duchu „Animal Allies“ – pomoc zvířatům a podpora zemědělství. Děti budou mít za úkol pomocí svého robota transportovat koně nebo sklidit úrodu jahod.

Ve volných chvílích budou mít k dispozici společenské hry, pro odreagování pro ně budou připraveny hry a soutěže na školním hřišti.

Čeká nás také tematický výlet – lanovkou se pojedeme podívat do petřínské hvězdárny, odkud se vydáme směrem k Letohrádku Kinských. Cestou si uděláme piknik, zastavíme se na dětském hřišti a užijeme si prima herní den na čerstvém vzduchu.

Vedoucí

Tomáš – vystudovaný a zkušený učitel IT na základní škole. Bude mít na starosti především robotický program. Je také zdravotníkem s platnou licencí a postará se, aby se nikomu nic nestalo.

Lenka – má dlouholetou praxi s dětmi od 4 do 15 let věku. Bude mít na starosti odpočinkový, nerobotický program (hry, tvoření, soutěže aj.).

Asistent – na každém táboře, kde je 15 a více dětí, je přítomný také další člen našeho týmu, který je k ruce oběma z vedoucích. Má na starosti hladký průběh veškerého programu – jeho úkolem je, aby všichni věděli, co mají dělat, a aby se nikdo nenudil.

Cena

3500 Kč

Cena zahrnuje celodenní program (8-16 hod), zapůjčení robotické sady a notebooku, pitný režim, obědy v nedaleké restauraci, doplňkové materiály a upomínkové předměty.

Máte vlastního robota a notebook a vezmete si je na tábor? Pak nabízíme slevu – Vaše cena je 2500 Kč.

Jak se přihlásit

Přihlášky prosím zasílejte přes formulář zde

Posléze Vám na zadaný e-mail pošleme potvrzení o přihlášení dítěte spolu s fakturou, jejíž číslo použijete jako variabilní symbol při platbě.

Pokud platba neproběhne v řádném termínu (viz faktura), vyhrazujeme si možnost nabídnout vaše místo náhradníkovi.