Nabízíme

Kroužky

Pravidelný kroužek robotiky a programování na základních školách pod vedením zkušeného lektora. K výuce využíváme LEGO Mindstorms EV3 Education. Výuka je na každém kroužku přizpůsobena pokročilosti a zájmu dětí.

Najdete nás:
ZŠ Drtinova
ZŠ Ratibořická
2. Scioškola

Příměstské tábory

Program plný stavění, programování a další zábavy. Příměstské tábory pořádáme v průběhu letních a podzimních prázdnin. Místem konání jsou spřátelené základní školy v Praze.

Hlavní náplní tábora je robotika a programování, které jsou doplněny o další, nerobotické aktivity. Tábor je provázán jednotným tématem, tzv. celotáborovou hrou.

Workshopy

Tematické půldenní workshopy s různými motivy. Inspirací nám jsou svátky i slavnosti či oblíbené aktivity dětí na našich kroužcích a táborech. Na své si přijdou všichni ve věku od 8 do 99 let, rodiny s dětmi i jednotlivci. Najdete u nás workshopy pro začátečníky i pokročilé.

Nabízíme také individuálně navržený workshop pro Vaše oslavy, teambuildingy a volné víkendy, včetně možnosti tematického ladění workshopu apod.

Zaujali jsme vás, ale netrefili se do vašich možností?

Rádi vám připravíme akci na míru či u vás otevřeme kroužek.

Kontaktujte nás pro více informací.Cena kroužku, workshopu i tábora zahrnuje zapůjčení robotické sady a notebooku spolu s provozními náklady, odborným vedením apod.

Rádi byste se zúčastnili s vlastním robotem a počítačem? Není problém a ještě Vám dáme slevu. Kontaktujte nás pro více informací.


Storno podmínky v případě zrušení Vaší účasti na naší akci (tj., kroužku, workshopu, táboře):

1 týden před akcí – 0 % z částky

1 den před akcí – 25 % z částky

v průběhu akce – 50 % z částky

V případě vážných zdravotních či jiných důvodů Vám může být storno poplatek odpuštěn. V takovém případě nás prosím kontaktujte na čísle 736 485 493.