Nabízíme

Kroužky

Pravidelný kroužek robotiky a programování na základních školách pod vedením zkušeného lektora. K výuce využíváme LEGO Mindstorms EV3 Education. Výuka je na každém kroužku přizpůsobena pokročilosti a zájmu dětí.

Najdete nás:
ZŠ Ratibořická

V případě zájemu rádi otevřeme nové lokality.

Příměstské tábory

Léto nemusí být nuda. Na našich táborech děti využijí svůj potenciál, odnesou si nové znalosti a budou se královsky bavit. Naším cílem je, aby i léto byla škola hrou.

Příměstské tábory pořádáme v průběhu letních a podzimních prázdnin. Místem konání jsou spřátelené základní školy v Praze.

Letos bohužel bez letních táborů – z organizačních důvodů je tento rok bohužel nepořádáme. Děkujeme za pochopení a přízeň.

Workshopy

Tematické půldenní workshopy s různými motivy. Inspirací nám jsou svátky i slavnosti či oblíbené aktivity dětí na našich kroužcích a táborech. Na své si přijdou všichni ve věku od 8 do 99 let, rodiny s dětmi i jednotlivci. Najdete u nás workshopy pro začátečníky i pokročilé.

Nabízíme také individuálně navržený workshop pro Vaše oslavy, teambuildingy a volné víkendy, včetně možnosti tematického ladění workshopu apod.

Napište nám, rádi vám připravíme akci na míru:

1 + 4 =

Pro všechny, které jsme zaujali:

* indicates required


Cena kroužku, workshopu i tábora zahrnuje zapůjčení robotické sady a notebooku spolu s provozními náklady, odborným vedením apod.

Rádi byste se zúčastnili s vlastním robotem a počítačem? Není problém a ještě Vám dáme slevu. Kontaktujte nás pro více informací.

Storno podmínky

v případě zrušení Vaší účasti na naší akci (tj., kroužku, workshopu, táboře): 

  • 2 týdny před akcí – 0 % z částky 
  • 1 týden před akcí – 25 % z částky 
  • v průběhu akce – 50 % z částky

V případě táborů se platí nevratný rezervační poplatek (cca 15 % z ceny tábora).

V případě vážných zdravotních či jiných důvodů Vám může být storno poplatek odpuštěn. V takovém případě nás prosím kontaktujte na čísle 736 485 493.