Program pro děti ve věku 9-15 let.

Začátečníci se naučí používat různé senzory a využít je k vlastním i společným projektům. Naučí se sami zvládnout základní funkce a programy a tyto znalosti zkombinují v souboji sumobotů či jiných zajímavých zadáních.

Pokročilí budou své znalosti prohlubovat, budou se věnovat složitějším a dlouhodobějším projektům a vyzkouší si některé ze zadání místních i mezinárodních robotických soutěží.

Skupiny jsou rozděleny dle úrovní na základě počtu přihlášených účastníků. Minimální počet na 1 skupinu je 6 dětí. V případě menšího zájmu budou úrovně po dohodě spojeny do jednoho kurzu.*

NAJDETE NÁS:

Aktuálně pouze na ZŠ Ratibořická. 

Kroužek zde probíhá pod vedením našeho lektora Tomáše, a to ve spolupráci se školou. 

Přihlašování na kroužek prostřednictvím ZŠ Ratibořická.Kroužek je možné zaplatit v rámci jedné či dvou splátek. Při platbě za celý rok najednou nabízíme slevu 400 Kč.
Příklad:

  • platba za jednotlivá pololetí, tj. 3950/pololetí => 7900/školní rok
  • platba za celý školní rok najednou, tj. 3750/pololetí => 7500/školní rok

Cena zahrnuje 15 lekcí/pololetí**, pronájem robotické sady, notebooku, provozní náklady, odborného lektora a další materiály potřebné k výuce.

Platba probíhá na základě fakturace, která následuje po oficiálním přihlášení na kroužek či jinou námi pořádanou akci.

Máte vlastního robota i notebook a chtěli byste se našeho kroužku také účastnit? Vaše cena bude snížena o půjčovné. Kontaktujte nás pro více informací.

Napište nám

13 + 8 =Pro všechny, které jsme zaujali:

* indicates required
 


* Vyhrazujeme si právo kroužek při malém zájmu neotevřít.

** Garantujeme nahrazení lekcí v případě odpadnutí některé z lekcí z naší strany.